ALTIN RENGİ TONLAR

ALTIN RENGİ TONLAR

Yaz trendleri

Diğer aylara göre yaz ayları en özgür olabildiğiniz aylardır. Özgür olmak sadece rahatça giyinebilmek ya da istediğiniz kadar uyuyabilmek değil, aynı zamanda güzelliğinizi daha hafif, daha “havalı,” daha yumuşak bir tarafa çektiğiniz, daha kadınsı bir gardroba sahip olduğunuz ve değişikliklere açık bir ruh haline büründüğünüz anlamına da gelir. Bahar ve yaz ayları, sizi kış mevsiminin “sıkı giyinmek” kafasından çıkarıp kendinize gelmenizi sağlar.

RENGİNİZİ ISITIN

Koleston Renk Direktörü Marcy Cona, “Bahar ve yaz mevsimlerini sevmemin bir nedeni de değişime olan arzum ve saçımda yeni farklılıkları uygulayabilecek olmam.” diyor. “Yüzünüzü aydınlatmak için saç renginizi biraz daha ısıtmak ve altın renklerini denemek gibisi yok. Mevcut renginiz soğuk tonlarda olsa bile, yaz aylarında doğal tonlara geçmek, farklılık yaratmak için yeterli olacaktır.”

PARILTILI ALTINLA KEYFİNİZE BAKIN

Pahalı çikolatalar, plajda geçirdiğiniz tembel günler hayatınızda bol miktarda karşılaşamayacağınız altın fırsatlardır. Bu fırsatlardan bir diğeri ise, parıltılı bir saç rengi. Bu görünümü elde etmek sadece saç boyanızla mümkün. Doğal renginizden iki ton açık ya da koyu tonlardaki ürünlere bakın. Altın, Fındık ya da Karamel gibi renkler gerçekten parıldayan altın tonlarını ortaya çıkaracaktır!

İlgili Makaleler