Co nowego możesz znaleźć w kremie do koloryzacji włosów Wellaton?

Co nowego możesz znaleźć w kremie do koloryzacji włosów Wellaton?

Nasz słodki sekret, jak przywrócić intensywny kolor włosom, może być wreszcie Twój – Krem do koloryzacji włosów Wellaton 2 w 1 jest teraz dostępny z reaktywatorem koloru! Wellaton Krem do koloryzacji włosów daje Ci trwałą intensywność koloru dzięki technologii Wella deep-infusion oraz mikropigmentom, które dogłębnie wnikają w strukturę włosa. Efektowny kolor, który nie może zostać niezauważony. Porywająco intensywny! Ponadto wyposażyliśmy nasz zestaw kremu koloryzującego w dodatkowy reaktywator koloru do użycia 15. dnia po farbowaniu, dzięki któremu Twoje włosy zyskają kolejną warstwę pigmentu dla wzmocnienia intensywności ich barwy. Szukaj go w każdym opakowaniu kremu koloryzującego Wellaton 2 w 1 i używaj pomiędzy farbowaniami, aby kolor włosów był jeszcze piękniejszy.

Każde opakowanie kremu do koloryzacji włosów Wellaton 2w1 – teraz w zestawie z reaktywatorem koloru – zawiera następujące artykuły:

  • 1 tubka kremu koloryzującego;
  • 1 butelka emulsji aktywującej z aplikatorem;
  • 2 saszetki serum nadającego blask – Intense Gloss;
  • 1 saszetka reaktywatora koloru;
  • 2 pary rękawiczek;
  • 1 instrukcja użycia.

W jaki sposób krem koloryzujący Wellaton 2 w 1 i reaktywator koloru pomagają Ci osiągnąć intensywny kolor po farbowaniu?
Pierwszego dnia krem Wellaton dzięki swojej formule głęboko wnika w strukturę włosa, nasycając go całkowicie pigmentem, i nadaje mu intensywny, wyrazisty i trwały kolor. Następnie po 15 dniach reaktywator koloru, za sprawą malutkich molekuł koloru, tworzy wokół włosa zewnętrzną powłokę, aby dodatkowo zintensyfikować jego barwę.

Wellaton zawiera także 2 saszetki serum Intense Gloss, dzięki któremu kolor będzie trwalszy – jednej saszetki użyj pierwszego dnia, a drugiej – 30 dni po farbowaniu.

Powiązane artykuły