POZNAJ JULIANNĘ,

HAIR COACH WELLA ACADEMY

Julianna to Hair Coach Wella Academy Polska. Zdolna i pełna pasji stylistka fryzur oraz blogerka, której stylizacje włosów możecie śledzić w Internecie na jej blogu Hair By Jul! 

Z przyjemnością podjęła wyzwanie rzucone przez Saschę Breuera, by pokazać Polkom, że efektowna stylizacja fryzur na co dzień i od święta może być prosta i przyjemna. Udowadnia, że samodzielna, domowa stylizacja włosów jest możliwa i pokazuje jak uzyskać wymarzoną fryzurę krok po kroku, przy pomocy fryzjerskich trików i odpowiednich produktów Wellaflex, bez wizyty u fryzjera. 

JULIANNA O WELLA ACADEMY

"Projekt Wella Academy ma cel bardzo podobny do mojego: pokazać kobietom jak w prosty sposób mogą odmieniać swoje uczesanie każdego dnia. Wella przychodzi tu z pomocą oferując produkty, dzięki którym stylizacja fryzury staje się szybka, łatwa i przyjemna. Łącząc to wszystko, a więc triki i techniki wraz z odpowiednimi kosmetykami, które ułatwią stylizację i utrwalą jej efekty, osiągamy całość – projekt Wella Academy, w którym zajmujemy się stylizacją fryzur od umycia włosów aż do utrwalenia gotowej fryzury” – mówi Julianna. 

Odwiedźcie nasz kanał Wella Academy na YT, żeby zobaczyć zjawiskowe fryzury zaproponowane przez Julianne!

Julianna

Projekt Wella Academy ma cel bardzo podobny do mojego: pokazać kobietom jak w prosty sposób mogą odmieniać swoje uczesanie każdego dnia.